Μέλη των Λεσχών Φιλίας του Δήμου Αθηναίων συναντήθηκαν με εθελοντές από το Γραφείο του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στην Ελλάδα και τον Δήμαρχο Αθηναίων, κ. Χάρη Δούκα.Ημέρες Καριέρας – Welcome 2024Ο Δήμαρχος Αθηναίων, κ. Χάρης Δούκας, εγκαινίασε το Γραφείο Αντιμετώπισης Ενεργειακής ΦτώχειαςΜαραθώνιος Καινοτομίας για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου Αθηναίων “Apps4Athens Hackathon”Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΕΑΤΑ από τον Δήμαρχο Αθηναίων, κ. Χάρη Δούκα.